UNIQUE OTOMATİK KAPI SİSTEMİ HAKKINDA

     Işık Elektronik olarak, otomatik fotoselli kapı sistemlerine yepyeni bir soluk getirdiğimiz için heyecanımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz. IEU Unique© Otomatik Kapı Kontrol Kartı'nın, yalnızca Unique kart için özel olarak tasarlanmış motoru ve benzersiz tasarımıyla, Işık Elektronik Unique Otomatik Kapı Sistemini sizlerle buluşturuyoruz.

Unique otomatik kapı

     UNIQUE Otomatik Kapı Sisteminin kolay kurulu ve şık tasarımı ile tüm otomatik kapı üreticileri için ideal bir seçenektir. Bu sistem, özel olarak tasarlanmış çeşitli parçalardan oluşur. Göz atalım, neler olduğunu öğrenelim. 

Unique Otomatik Kapı Sistemi Nedir ve Nelerden Oluşur?

Işık Elektronik olarak yazılımını ve tasarımını tamamen kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz Unique Otomatik Kapı Sisteminin içeriğine bir göz atalım: 

IEU Unique© Otomatik Kapı Kontrol Kartı (İşlemci)

     IEU UNIQUE Otomatik Kapı Kontrol Kartı, kendinden güç kaynaklı olma özelliği ile direkt AC220 Volt şebeke gerilimine bağlanabiliyor. Ayrıca, kart üzerinde bulunan butonlar ve seven segment display ekranı sayesinde hiçbir ek fonksiyon anahtarına ihtiyaç duymadan kapının çalışma parametrelerine kolayca ulaşabilirsiniz. Bu kullanıcı dostu tasarımı ve pratik bağlantıları ile otomatik kapı kontrolünü son derece güvenli ve kolay hale getiriyor.

IEU UNIQUE Otomatik Kapı Kontrol Kartı

     IEU UNIQUE Otomatik Kapı Kontrol Kartını incelemek için tıklayınız.


UNIQUE Fırçalı DC24V Kormas Otomatik Kapı Motoru

     100 Watt üretim kapasiteli DC24 Volt ile çalışan ve yalnızca IE UNIQUE Otomatik Kapı Kartı için tasarlanmış olan otomatik kapı motorudur. Fırçalı tip olan bu motorun kullanımı kolay ve dayanıklıdır. Yüksek tork ve hız özellikleriyle bilinir, bu da otomatik kapıların hızlı ve etkin bir şekilde çalışmasını sağlar. 

Unique Kormas Motor

.

Hareket Algılayıcı Radar ve Fotosel

     5 metreye kadar algılama mesafesi ayarlanabilen IE Radar ve 10 metre açıklıkta bile çalışabilen IE Emniyet Fotoselleri ile kapının çalışması sağlanır.

     Işık Elektronik üretimi olan radarlar çok yakın mesafeden gelecek olan gürültüleri ve şase titreşiminden kaynaklı yanlış sinyalleri algılamaz ve yok sayar. Bu sayede istenmeyen hareketler kapının açılışını tetiklemez. Radar içerisinde bulunan hareket sensörünün açısı ve hassasiyeti direkt olarak radar üzerinden ayarlanabilmektedir.

     Yine Işık Elektronik üretimi olan otomatik kapı emniyet fotosel gözleri kapının aralığına yerleştirilir. Dışarıdan gelebilecek infrared gürültülere ve güneş ışınlarından kaynaklanacak hatalara karşı dayanıklıdır.

radar ve fotosel

     Işık Elektronik fotoselli kapı radarlarını ve fotoselleri incelemek için tıklayınız.


Unique Otomatik Kapı

     Işık Elektronik Unique Otomatik Kapı Sistemi ile her türlü mekana modern ve pratik bir çözüm sunuyoruz. Bu sistem, bir dizi özel bileşen ve aksesuar kullanarak kapıların otomatik olarak açılmasını ve kapanmasını sağlar. Kullanım kolaylığı ve güvenliği bir arada sunan otomatik kapı sistemleri, günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bu sistemler, alışveriş merkezlerinden hastanelere, ofis binalarından havaalanlarına kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

     Siz de Işık Elektronik Unique Otomatik Kapı Sistemini tercih edin ve otomatik kapılarınızın şıklığını ve kullanım kolaylığını artırın.

     Işık Elektronik Unique Otomatik Kapı Sistemi paketini incelemek için tıklayınız.