Tüm ürünlerimiz için standart garanti süresi 2 yıldır. Bu süre içerisinde kullanıcı hatası olmayan tüm arızalar tarafımızca tamir edilmektedir. 
Satın almak istediğiniz ürünleri "Ürünlerimiz" sayfasından sepete ekleyip sipariş isteği oluşturabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra satış ekiplerimiz sizinle iletişime geçip siparişinizin onayını sizlerden alacaktır. Toplu siparişleriniz için ekiplerimiz ile iletişime geçmenizi öneririz.
Ürününüz ile ilgili yaşayacağınız her türlü sorunda Işık Elektronik olarak sizlere destek olacağız. Teknik destek almak için WhatsApp hattımıza yazabilir ya da 0322 248 05 08 numaralı hattımızı arayarak ekiplerimizden destek alabilirsiniz.
Kapı kontrol kartlarınızın bağlantılarını nasıl yapacağınızı ve kartın özelliklerini detaylı olarak incelemek için Kullanım Kılavuzlarımızı farklı dillerde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca teknik destek ekibimizle iletişime geçerek sorularınızı onlara iletebilir ve canlı olarak destek alabilirsiniz.
Vereceğiniz toplu siparişler için adet bazlı olarak satış ekibimiz sizlere özel olarak fiyat çalışması yapıp ileteceklerdir. Siparişlerde satın alınan ürün miktarına bağlı olarak indirimler uygulamaktayız. Toplu sipariş formu oluşturarak ekiplerimizin size fiyat teklifi sunmasını sağlayabilirsiniz.
Teslimat süresi ürün ve bölgeye bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Genellikle, siparişinizin onaylanmasından sonra 3 ila 7 iş günü arasında teslimat yapılmaktadır. 17:00 öncesinde verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.
Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Tüm ürünlerimiz tek tek detaylı testlerden geçtikten sonra satışa sunulmaktadır. Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda teknik destek ekibimiz ile iletişime geçmenizi öneririz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklarına emin olabilirisiniz.
Satın alınan ürünlerin kutularında ve elektronik aksamlarında herhangi bir kullanıcı hatası hasarı bulunmaması durumunda 30 gün içerisinde koşulsuz iade politikamız bulunmaktadır.