Otomatik fotoselli kapı kontrol kartlarınıza ekstra kumanda alıcı ünitesi bağlamanıza gerek kalmadan kumanda tanıtımı yapmanızı sağlayan radyo frekans alıcısıdır. Kart üzerine takıldıktan sonra kumanda tanıtma işlemini gerçekleştirip karta bağlı olarak 4 veya daha fazla sayıda farklı kumanda tanıtılabilmektedir. Karta takım yönü oldukça önemli olduğundan lütfen karta takmadan önce "Kullanım Kılavuzları" sayfamızdan ürününüze ait kılavuzu indirip oradan kontrol ediniz.


$2 

Daha Fazla Bilgi


Radyo frekans (RF) alıcı modülü, kablosuz iletişim sistemlerinde kullanılan bir elektronik bileşendir. Bu modül, radyo dalgalarını alarak, kablosuz veri veya sinyalleri algılar ve bunları daha sonra işleyerek kullanılabilir hale getirir.

RF alıcı modülleri, çeşitli frekans aralıklarında çalışabilir. Bu modüller, genellikle bir anten üzerinden çevredeki radyo frekans sinyallerini alır. Alınan sinyaller, RF alıcı modülünde demodülasyon işlemine tabi tutulur, yani orijinal veri veya sinyaller elde edilir.

RF alıcı modülleri, çeşitli uygulamalarda kullanılır. Örneğin, uzaktan kumanda sistemleri, kablosuz veri iletimi, kablosuz sensör ağları, güvenlik sistemleri ve haberleşme sistemlerinde RF alıcı modülleri kullanılabilir. Bu modüller, kablosuz iletişim sağlamak veya uzaktan kontrol işlevlerini yerine getirmek için kullanılır.

Otomatik kapı sistemlerinde kapı kontrol kartı üzerine takılarak kapınızı aynı anda farklı kumandalar ile kontrol edebilmenizi sağlamaktadır.