Sadece tek bir anahtarla otomatik fotoselli kapınızı kontrol etmek artık mümkün: Işık Elektronik IEF 99© Otomatik Kapı Konum Anahtarı. Basit kullanımı sayesinde kapınızı 6 farklı çalışma modunda kullanabilme özelliğine sahip olan IEF 99©, işlevselliği ve kullanım kolaylığıyla öne çıkıyor. Çift Yön, Tek Yön, Kilit, Kış Modu ve Açık modları bulunmaktadır.


$15 

Daha Fazla Bilgi


IEF 99© Otomatik Kapı Konum Anahtarı, otomatik fotoselli kapı sistemlerinde kullanılan bir anahtardır. Bu anahtar, otomatik kapının çalışma modunu belirlemek için kullanılır.

IEF 99© Otomatik Kapı Konum Anahtarı, otomatik kapı sistemlerinin işlevselliğini ve kontrolünü sağlayan bir üründür. Bu özel anahtar, kullanıcılara farklı çalışma modları ile otomatik kapılarının işleyişini kontrol etme imkanı sunar.

IEF 99©, beş farklı modda otomatik kapının çalışmasını sağlar:

  • Açık modunda kapı sürekli olarak açık kalır, 
  • Çift yönlü modda kapı hem iç hem de dış radar sinyalleri ile açılır, 
  • Tek yönlü modda ise kapı yalnızca iç radar sinyalleri ile açılır,
  • Kilit modunda kapı sabitlenir ve hiçbir yöne hareket etmez. 
  • Kış modu ise özellikle soğuk havalarda otomatik kapının ayarlanan aralık kadar açılmasını sağlar ve ısı kaybını indirgeyip tasarruf sağlar

Bu konum anahtarı, tüm Işık Elektronik üretimi otomatik kapı kontrol kartlarına uyumludur. Bu sayede kullanıcılar, Işık Elektronik tarafından üretilen diğer otomatik kapı sistemleriyle entegrasyon sağlayabilir ve tam bir uyum içinde çalışma imkanına sahip olurlar.

IEF 99© Otomatik Kapı Konum Anahtarı, otomatik fotoselli kapılar için kullanışlı bir kontrol ve ayarlama aracıdır. Basit kullanımı ve kurulumu ile otomatik kapı sistemlerinde oldukça fazla tercih edilmektedir.

İlgili Ürünler